Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Dni otwarte Funduszy Europejskich

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

Dni otwarte Funduszy Europejskich

2019-05-10 - 2019-05-15
Dni otwarte Funduszy Europejskich

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zapraszają na Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Punkt informacyjny zlokalizowany będzie na Polu Mokotowskim w Warszawie. Zachęcamy do odwiedzenia w dniu 10 maja 2019 r. w godzinach 9:30 – 14:30 naszego punktu informacyjnego i skorzystania z bezpłatnych konsultacji naszych Doradców. Zaproszenie kierujemy zarówno do rodziców, jak i dzieci, którym proponujemy wiele atrakcji: konkursy, kącik – zrób własną zabawkę ekologiczną, kącik malucha i wiele innych atrakcji.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich, to wyjątkowa okazja aby dowiedzieć się jak zrealizować swoją nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję, dzięki wsparciu merytorycznemu profesjonalnych doradców energetycznych, którzy będą Cię wspierać, doradzając nieodpłatnie w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii w ramach Projekt Doradztwa Energetycznego.

Lokalizacja stoiska DOFE

logotypy

Przewiń do góry